Obec Korouhev

Obsah stránky

Informace o probíhající akci "Splašková gravitační kanalizace a ČOV"

INFORMACE O PROBÍHAJÍCÍ AKCI

Splašková gravitační kanalizace a čistička odpadních vod

Práce na projektu v současné době jedou naplno. Jedná se o projekt pro územní řízení, jehož součástí jsou pouze hlavní stoky kanalizace.

Geodeti zaměřují místo pro ČOV a ještě budou doměřovat některé části, kde zaměření není úplné např. přechody vodních toků.

V současné době máme orientační návrh tras a je potřeba vyřešit některé detaily.

Termínově máme v plánu během července upřesnit návrh tras kanalizace a během srpna vypracovat smlouvy pro vlastníky na stavbou dotčené soukromé pozemky.

U objektů, kde si nebudou projektanti jistí polohou výpustí, tak předpokládáme, že  navštíví majitele objektu nebo parcely.

Ladislav Filipi

V Korouhvi 21. 7. 2021

Datum a čas: 22.07.2021 10:11
Napsal: Veronika Jílková