Obec Korouhev

Obsah stránky

Informace Úřadu práce ČR pro příjemce dávek příspěvku na bydlení a příspěvku na dítě

Informace Úřadu práce ČR pro příjemce dávek příspěvku na bydlení a přídavku na dítě

V souvislosti s nouzovým stavem, a s ním spojenou novelou zákona o státní sociální podpoře, Úřad práce ČR ve 2. čtvrtletí 2021 automaticky vyplatí příspěvky na bydlení a přídavky na dítě všem klientům, kterým byly tyto dávky vypláceny v 1. čtvrtletí 2021, a to ve stejné výši, jako v 1. čtvrtletí.

Touto změnou odpadá klientům povinnost dokládat čtvrtletní příjmy na bydlení, tudíž i důvod k návštěvě Úřadu práce ČR.

Datum a čas: 22.03.2021 14:59
Napsal: Veronika Jílková
Kategorie: Aktuality

Patička stránky