Obec Korouhev

Obsah stránky

Od 26. října 2020 přechází veřejná autobusová doprava na LETNÍ PROVOZ

V reakci na Vládou přijaté krizové opatření ze dne 21. října 2020 dojde na území Pardubického kraje k omezení autobusové dopravy.

Od pondělí 26.října 2020 bude ve veřejné autobusové dopravě zahájen letní provoz a to do odvolání.

Vzhledem k nejasnosti termínu ukončení těchto opatření, bude platnost jízdních řádů preventivně stanovena do 12.12.2020.

Ukončení letního provozu předpokládáme k termínu opětovného nástupu žáků do škol.

Jízdní řády budou po jejich schválení dopravním úřadem k dispozici na veřejných portálech jako je např. IDOS.

Aktuálně platné jízdní řády můžete nalézt po zadání čísla linky mj. také na  http://portal.idos.cz/Search.aspx?mi=2&c=7

Zuzana Krčmářová

oddělení silničního hospodářství a dopravní obslužnosti

odbor dopravy a silničního hospodářství